Quantcast
شرکت گچ اسپندار سمنان - گچ سمنان - کارخانه گچ سمنان اسپندار - گچ صدر

شرکت گچ اسپندار سمنان

شنبه 22 خرداد 1395 ساعت 15:10

به وبلاگ رسمی کارخانه گچ اسپندار سمنان خوش آمدید.

این وبلاگ توسط دایره فروش و بازاریابی بین الملل شرکت گچ اسپندار سمنان مدیریت می گردد.

شرکت گچ اسپندار سمنان، با شماره 6993 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شهرستان سمنان به ثبت رسیده است.

 این شرکت با تکیه بر دانش فنی بومی و تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی به بهره برداری رسیده و با افتخار طیف وسیعی از محصولات خود را در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار میدهد. محصولات شرکت گچ اسپندار سمنان علاوه بر تنوع زیاد، دارای بالاترین درجه کیفی هستند بطوریکه اکثر فعالان صنعت ساختمان با اطمینان کامل کلیه کالاهای تولیدی ما را تهیه و در پروژه های خود مورد مصرف قرار میدهند. همچنین محصولا تولیدی ما در اکثر کشورهای همسایه از مقبولیت مناسبی برخوردار بوده و رقیب سرسختی برای کالاهای تولیدی کشور ترکیه و دیگر کشورهای اروپایی میباشد.

از جمله مهم ترین محصولات تولیدی ما می توان به انواع گچ های مخصوص سفیدکاری و مخصوص زیرکار و گچ های ترکیبی مانند گچ پلیمری پاششی، گچ سیوا، گچ ساتن و گچ گیپتون سمنان اشاره نمود.

شهرستان سمنان به علت همجواری با مناطق کویر مرکزی ایران، دارای یکی از عظیم ترین و خالص ترین ذخایر سنگ گچ طبیعی در ایران و منطقه می باشد که این امر، موقعیت عالی و استثنایی را در اختیار ما قرار داده تا کالایی هرچه باکیفیت تر را تولید نموده و به شما عرضه داریم.


Semnan gypsum official website

ما در راستای سیاست تحقیق و توسعه خود در خرداد ماه سال 1395 اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی گچ ساختمانی در ایران را راه اندازی کردیم که امیدواریم با این کار قدم کوچکی در راستای تسهیل امر خرید برای مصرف کنندگان عزیز برداشته و موجب رونق کسب و کار آنلاین در کشور باشیم.

 وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتبار الکترونیک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای نماد رسانه و شرکت زرین پال با اعطای نماد ضمانت پرداخت، امنیت خرید شما از فروشگاه اینترنتی ما را تضمین میکنند. علاوه بر اینکه همکاران ما در واحد فروش همه روزه از ساعت 8 الی 18 آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات شما هستند. بنابراین خرید اینترنتی از فروشگاه ما بدون هیچ گونه آزردگی خاطر برای شما دوست عزیز همراه خواهد بود.


[[ ما بهترین نیستیم اما همیشه بهترین ها به سراغ ما می آیند ]]


www.semnangach.ir


www.irgyps.com