Quantcast
فروشگاه آنلاین گچ اسپندار سمنان - گچ سمنان - کارخانه گچ سمنان اسپندار - گچ صدر

فروشگاه آنلاین گچ اسپندار سمنان

پنج‌شنبه 3 تیر 1395 ساعت 18:30

ما اولین فروشگاه کاملا  آنلاین و تخصصی گچ ساختمانی در ایران را ساختیم. اکنون مفتخریم به اطلاع مصرف کنندگان و فعالان صنعت ساختمان در کشور برسانیم، اولین فروشگاه تمام آنلاین و اختصاصی گچ اسپندار سمنان در اختیار شماست.

شما در این فروشگاه بسیاری از پرفروش ترین محصولات ما را بدون واسطه در اختیار خواهید داشت. می توانید از هر کالا تعداد مورد نظر خود را با توجه به ضوابط و شرایط سفارش دهید، وجه مورد نظر را به آسانی و بصورت پرداخت اینترنتی واریز کنید و کالای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل پروژه خود تحویل بگیرید. لازم به یادآوری است که فروشگاه ما با دریافت نماد اعتبار الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماد رسانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و لوگوی زرین ضمانت پرداخت زرین پال از شرکت معظم زرین پال یکی از امن ترین فروشگاه های ایران می باشد. شاید بتوان امنیت خرید از ما را با فروشگاه بزرگی مثل دیجی کالا مقایسه کرد.

هدف اصلی ما از راه اندازی این فروشگاه حذف واسطه گری و دلالی در فروش گچ سمنان بوده که متاسفانه ضربه های زیادی را هم به تولیدکننده و هم به مصرف کننده وارد کرده است، و امیدواریم با حمایت شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی بتوانیم گام کوچکی در این راه برداریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مرور محصولات موجود در فروشگاه به این لینک مراجعه کنید.

irgyps.com/shop


semnangach.ir

irgyps.com